Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - apríl 2016

Hliadka MsP obdržala telefonický oznam, v ktorom oznamovateľka uviedla, že jej manžel je silne pod vplyvom alkoholu, pričom začal rozbíjať zariadenie bytu a nadávať jej. Oznam bol okamžite preverený. Na mieste bolo manželovi oznamovateľky dohovorené aby sa takéhoto konania viac nedopúšťal.  Zároveň bolo oznamovateľke vysvetlené, že  pokiaľ sa bude uvedená situácia opakovať, môže na manžela podať oznámenie.

Hliadka MsP vykonala jednanie s pracovníkom SPP ohľadom zvetralého a rozsypaného betónu na plynovom potrubí pri kaplnke, kde sa zabetónované potrubie využíva ako chodník a kde by mohol hroziť úraz pre chodcov prechádzajúcich po chodníku. Pracovník hliadke MsP uviedol, že uvedenú skutočnosť dá preveriť a zabezpečí opravu.

rozsypaný betón

Dňa 14. 04. 2016 bola príslušníkmi MsP videná pri Jesienke osoba, ktorá tam požívala alkoholické nápoje. Nakoľko táto osoba nemala pri sebe doklad totožnosti bola predvedená na útvar MsP.  Skutočnosť zaznamenaná ako priestupok.


Hliadka MsP obdržala telefonický oznam od oznamovateľa, ktorý uviedol, že v jednej z mestských častí mesta Bytča nákladné motorové vozidlo znečistilo komunikáciu.  Oznam preverený. Po príchode hliadky na miesto bola cesta už čistená osobou ktorá zapríčinila jej znečistenie. Skutočnosť riešená ako priestupok.

znečistená komunikácia


29.4.2016