Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - júl 2016

Hliadka MsP obdržala anonymný telefonický oznam od oznamovateľky že v meste Bytča pod schodami jednej z budov vznikol požiar. Oznam ihneď preverený. Na mieste bolo zistené, že horia veci, ktoré tam nanosili bezdomovci. Hliadka MsP oheň za pomoci hasiaceho prístroja svojpomocne uhasila. O chvíľku sa na miesto dostavili taktiež hasiči, ktorí zhorenisko zaliali vodou.

Hliadka MsP obdržala oznam od oznamovateľky z obchodu, že zadržali osobu, ktorá v predajni odcudzila tovar. Oznam preverený, na mieste bolo zistené, že sa jednalo o maloletú osobu. Maloletá osoba bola hliadkou MsP vypočutá za prítomnosti matky, pričom boli hliadkou MsP spísané záznamy ohľadom uvedeného priestupku.

Hliadka MsP obdržala telefonický oznam, že dochádza k rušeniu nočného kľudu a k nezhodám medzi manželmi. Oznam preverený. Na mieste zistené, že sa jedná o nezhody medzi rozvádzajúcimi sa manželmi. Oznamovateľka bola poučená o možnosti podať na manžela oznámenie.

Hliadka MsP obdržala oznam od oznamovateľky z OD Lidl že na ich parkovisku je odparkované už dva dni motorové vozidlo, ktoré bráni v parkovaní. Oznam preverený, šetrením bol zistený majiteľ, telefonicky bolo s ním jednané. Majiteľ vozidla uviedol, že mal na vozidle poruchu, vozidlo odtiahne v priebehu dňa. Následnou kontrolou hliadkou MsP  bolo zistené že, vozidlo bolo odstránené.


16.8.2016