Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - august 2016

Hliadka MsP obdržala anonymný telefonický oznam, že na nástupišti v čakárni je osoba značne pod vplyvom alkoholu, ktorá tam fajčí a je vulgárna na iné osoby. Oznam bol preverený, na mieste bolo zistená totožnosť osoby, ktorá bola predvedená na oddelenie MsP Bytča za účelom podania vysvetlenia k priestupku.

Hliadkou MsP bola na výjazde do obchodného domu LIDL zistená dopravná nehoda. Následne bola po príchode hliadky na miesto poskytnutá prvá pomoc zranenému , účastníkovi nehody a na miesto bola ihneď privolaná RZP a nehodovka. Do príchodu uvedených zložiek prebiehalo zabezpečovanie dopravy hliadkou MsP.

nehoda

Hliadka MsP obdržala oznam, že v mestskej časti mesta Bytča neznáme osoby niečo píšu. Oznam bol okamžite preverený spoločne s hliadkou OOPZ Bytča, nakoľko bol predpoklad, že osoby sa dajú na útek.  Následne boli zadržané štyri osoby, pričom  bolo zistené, že dvere do prevádzky sú popísané nápismi. Na mieste sa k uvedenému skutku  priznala jedna z osôb, nakoľko bolo podozrenie, že sa jedná o trestný čin. Skutok si aj s osobami prevzala hliadka OOPZ Bytča k ďalšiemu šetreniu.

Pri kontrole Námestia SR bola na ceste spozorovaná ležiaca osoba, pri ktorej bolo viac osôb.  Osoby uviedli, že ležiacu osobu nabúralo motorové vozidlo. Na mieste bola zranenej osobe hliadkou MsP poskytnutá prvá pomoc a okamžite bola privolaná RZP. Taktiež bola privolaná hliadka OOPZ Bytča a hliadka dopravnej polície, ktorá si skutok prevzala.

Príslušníci MsP obdržali anonymný telefonický oznam, že na jednej z ulíc v meste Bytča stoji motorové vozidlo na zeleni. Oznam bol preverený. Skutočnosť bola zaznamenaná ako priestupok.

priestupok


13.9.2016