Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - september 2016

Preventisti MsP vykonali súčinnosť s CVC Bytča pri dopravnej súťaži, ktorá sa konala dňa 09. 09. 2016  na kaplnke.

Hliadka MsP obdržala anonymný oznam že osoba v jednej z prímestských častí mesta Bytča kde býva, vylieva odpad z domácnosti po miestnej komunikácii. Po preverení oznamu bolo jednané  s osobou, ktorá uviedla že nemá doma kanalizáciu, a preto tak konala.  Na mieste bolo osobe hliadkou dohovorené, že koná v rozpore so zákonom o odpadoch. Osoba uviedla, že tak nebude konať. Skutočnosť riešená v zmysle  zákona.

Hliadka MsP obdržala oznam od oznamovateľky, ktorá uviedla, že v blízkosti jej domu niekto ruší nočný kľud púšťaním hlasnej hudby. Po preverení oznamu bolo zistené, že v danom dome odkiaľ išiel hluk bola oslava pričom osoby mali pustenú hlasno hudbu. Následne bolo dohovorené osobe, ktorá mala hlasno pustenú hudbu aby ju stíšila, čo aj ihneď urobila. Hliadka opätovne vykonala kontrolu po cca 30 minútach, pričom  v uvedenom dome bol už kľud.

Hliadka MsP obdržala oznam, že po jednej z ulíc mesta Bytča chodí neznáma osoba len v kraťasoch a pravdepodobne je dezorientovaná. Na mieste hliadka zistila totožnosť osoby, ktorá bola značne pod vplyvom alkoholu a nevedela sa vrátiť domov. Hliadka osobu odkázala do miesta trvalého bydliska.


12.10.2016