Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - október 2016

Dňa 01.10. 2016 obdržali  príslušníci MsP   oznam  od oznamovateľa,  že na jeho pozemku parkuje  motorové vozidlo, ktoré majiteľ  odmieta preparkovať. Po preverení oznamu  bolo zistené, že medzi oznamovateľom a menovaným  sú dlhoročné majetkové nezhody. Jednaním hliadky MsP s majiteľom vozidla bolo zabezpečené preparkovanie vozidla.


Dňa 1. 10. 2016 oznam od oznamovateľky , že na cintoríne v Hliníku, kde má osadený pomník  jej neznáma osoba poškodila mramorový poklop. Poklop bol násilím posunutý, čím bol poškodený silikón na ktorom bol poklop prilepený. Oznamovateľka má podozrenie, že ho niekto chce ukradnúť. Na základe uvedeného  budú  na cintoríne vykonávané  častejšie nočné kontroly  hliadkou MsP.

poškodený poklop

Dňa 16.10. 2016 anonymný telefonický oznam,  že v obci Hliník  dochádza k rušeniu nočného pokoja. Oznam preverený ,  na mieste sa nachádzal  muž,  ktorý búchal na okná  domu svojej manželky, ktorá v dome býva, pričom kričal, že sa s ňou potrebuje rozprávať. Nakoľko bol menovaný pod vplyvom alkoholu bol hliadkou MsP odoslaný z miesta preč.


Hliadka MsP obdržala telefonický oznam, že v mestskej časti mesta Bytča dochádza pri rodinnom dome v neskorej nočnej hodine k rušeniu nočného kľudu. Osoba bola hliadkou  upozornená, aby akciu, ktorú poriadala  pri hlasno pustenej hudbe ukončila. Skutočnosť riešená ako priestupok.


2.11.2016