Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - november 2016

Dňa  9.11.2016 o 00,05 hod. žiadosť o spoluprácu  s PZ SR pri preverení narušenia objektu.  Za spolupráce objekt skontrolovaný,  pričom bolo zistené narušenie objektu vypáčením okna na jednej z kancelárií. Spoločne  s majiteľom firmy a hliadkou PZ SR objekt skontrolovaný aj vo vnútri, kde sa už nik nenachádzal. Vec realizovaná hliadkou PZ SR.

Telefonický oznam /anonym/, že na Námestí SR v Bytči sa nachádzajú dve osoby, pravdepodobne rómovia,  ktorý  ponúkajú ľuďom pohľadnice, ktorých kúpou prispejú na postihnuté deti. Oznam preverený hliadkou  MsP. Osoby spozorované,  po overení totožnosti bolo zistené, že sa jedná o občanov Rumunska. Uvedené osoby boli riešené v blokovom konaní a vykázané mimo  mesta.

Telefonický oznam, že v mestskej časti Bytča je znečistená prístupová cesta ku štadiónu od blata. Oznam preverený hliadkou MsP, bolo zistené, že cestu znečistili pracovné stroje PD, ktoré rozvážajú po okolitých poliach hnoj. Následne telefonicky jednané s vedúcou,  ktorá prisľúbila po ukončení prác cestu okamžite očistiť.

Anonymný telefonický oznam o voľne sa pohybujúcom  psovi, plemena nemecký ovčiak.  Po preverení oznamu bol pes spozorovaný na jednej z ulíc, ale dal sa na útek pred hliadkou  MsP do mestskej časti Bytče,  kde bol pri futbalovom  ihrisku  odchytený.  Bol zistený majiteľ psa a následne mu bol pes odovzdaný.  Vec  zaznamenaná ako priestupok.


7.12.2016