Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - december 2016

Hliadka MsP obdržala oznam odo oznamovateľa, ktorý uviedol, že na jednej z ulíc mesta Bytča leží na zemi neznáma osoba. Oznam bol okamžite preverený. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá vypila väčšie množstvo alkoholu. Osoba hliadke uviedla, že nie je zranená a taktiež odmietla aby hliadka privolala RZP aj keď mala drobné zranenie v oblasti tváre.  Osoba bola odkázaná až do miesta trvalého bydliska.

Hliadka MsP obdržala telefonický oznam od oznamovateľky, ktorá uviedla, že má po príchode domov popísaný prístrešok bielou farbou. Po preverení oznamu bolo zistené, že oznamovateľka má na prístrešku napísané dva nápisy bielou farbou. Nakoľko bolo podozrenie z trestného činu poškodzovania cudzej veci, bola na miesto privolaná hliadka OOPZ Bytča, ktorej príslušníci si vec na mieste prevzali za účelom objasnenia.

Počas kontrolnej činnosti mesta Bytča bola hliadkou MsP spozorovaná na jednej z ulíc mesta Bytča osoba, ktorá tlačí nákupný vozík z OD Billa. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorej bolo dôrazne dohovorené aby sa takejto činnosti nedopúšťala. Skutočnosť riešená ako priestupok.

Hliadka MsP obdržala oznam od oznamovateľa, ktorý býva v jednom z bytov na Námestí, že je rušený v nočnom kľude reprodukovanou hudbou z vinárne na Námestí SR v meste. Po preverení oznamu bolo jednané s majiteľkou vinárne, pričom bolo zistené – nedodržanie zatváracích hodín v uvedenej prevádzke.  Vec zaznamenaná ako priestupok proti VZN mesta – nedodržanie času predaja.


4.1.2017