Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - január 2017

Hliadka MsP obdržala oznam, že na jednej z ulíc mesta Bytča leží v snehu neznáma osoba. Po preverení oznamu bola zistená totožnosť osoby, ktorá  na uvedenom mieste ležala. Osoba bola zjavne pod  vplyvom alkoholu, viditeľne  nemala žiadne zranenia, ani nežiadala zdravotnícku pomoc. Následne bola osoba odoslaná do miesta bydliska.

Hliadka MsP  pri kontrolnej činnosti  časti kaplnka,   zistila priestupok – vedenie psa po korčuliarskej dráhe. Priestupok riešený napomenutím.

Hliadka MsP obdržala oznam, že v ulici Pšurnovickej sa nachádza skupinka osôb, ktoré pijú alkohol. Oznam preverený.  Na mieste sa nachádzalo päť osôb, z ktorých dve pili alkoholický nápoj. Skutočnosť bola zaznamenaná ako priestupok.

Hliadka MsP obdržala oznam od oznamovateľa, ktorý uviedol, že dva psy preskočili plot k jeho susedom a trhajú ich psa. Oznam bol preverený. Hliadka na mieste oboch psov odohnala od napadnutého psa. Následne po zistení kontaktovala majiteľa psov ako aj majiteľa napadnutého psa. Uvedená  skutočnosť v riešení.

psy

Hliadka MsP obdržala telefonický oznam od oznamovateľa, že v mestskej časti mesta Bytča,  vedľa hlavnej cesty  v uličke horí osobné motorové vozidlo. Oznam preverený , pričom bolo zistené, že sa zakladá na pravde. Následne boli na miesto privolaný hasiči ako aj hliadka OO PZ Bytča, ktorá si skutok prevzala. Hliadka MsP zabezpečila miesto až do ich príchodu.
horiace auto

 


1.2.2017