Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2017

Počas kontroly  zistené, že v mestskej časti  Mikšová  je medzi domom a čističkou odpadových vôd pri ceste spadnutý drevený stĺp elektrického vedenia, ktorý drží len na drôtoch. Skutočnosť nahlásená poruchovej službe Stredoslovenskej energetiky. Pracovníčka poruchovej služby uviedla, že na miesto pošle ich pracovníkov za účelom preverenia  skutočnosti a odstránenia uvedenej poruchy.

elektrický stĺp

Telefonický oznam od občianky mesta Bytča, že pred ich domom v križovatke na  ulici je odstavené motorové vozidlo z ktorého tečie olej  na komunikáciu. Po príchode na miesto bolo zistené,  že z uvedeného vozidla tečie olej a nafta. Po zistení skutočnosti hliadka MsP privolala hasičov, ktorí komunikáciu posypali vaperom.  Následne zistený majiteľ vozidla, ktorý uviedol, že sa mu vozidlo pokazilo vo večerných hodinách a prisľúbil vozidlo odpratať. Vozidlo bolo ešte v ten deň   odstránené.

Pri  kontrole autobusového nástupišťa bola spozorovaná osoba, ktorá ležala v čakárni nástupišťa. Od cestujúcich bolo zistené, že osoba prišla z vonku,  pravdepodobne pod vplyvom alkoholu. V čakárni spadla na zem, pričom si udrela hlavu a zostala ležať na zemi. Osoba mala poranenie v oblasti pravého obočia. Nakoľko menovaný nekomunikoval a mal poranenie v oblasti hlavy , bola privolaná RZP. Do príchodu RZP bola menovanému poskytnutá prvá pomoc. Menovaného si RZP po príchode na miesto prevzala.

Dňa 24.3.2017 oznam od príslušníka OO PZ Bytča,  že na ich oddelenie priviedli deti psa, ktorého chytili voľne behajúceho na hrádzi. Pes bol od deti prevzatý hliadkou MsP, následne bol zistený majiteľ psa, ktorému bol pes odovzdaný. Vec bola zaznamenaná ako priestupok.


31.3.2017