Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - apríl 2017

Pri  kontrole mesta Bytča zistený voľný pohyb psa. Pes následne hliadkou odchytený. Podľa  evidenčnej známky zistený majiteľ, ktorému bol pes odovzdaný. Skutok zaznamenaný ako priestupok.

Telefonická  žiadosť od operačného pracovníka  PZ  SR Žilina  o spoluprácu  s HaZZ pri otvorení bytu na ul. Javorovej. Po príchode na miesto bolo zistené, že sa v byte nachádza žena, ktorá, ako uviedol sused, volala o pomoc. Po otvorení bytu bolo zistené, že v chodbe na zemi leží žena, ktorá nereagovala. Na miesto sa dostavila RZP, ktorá žene poskytla adekvátnu pomoc. Hliadka MsP pomohla menovanú naložiť do vozidla RZP a zotrvala na mieste až do príchodu sestry menovanej, ktorá byt od hliadky MsP zabezpečila a uzamkla.
 
Oznam od občana Bytče, že na Nám. SR pri rieke leží neznáma osoba. Bola  zistená totožnosť  osoby. Menovaný bol zjavne pod vplyvom  alkoholu a bol zranený v oblasti tváre. Na miesto bola privolaná RZP, ktorá  si menovaného prevzala.

Telefonický oznam od poslanca MZ, že v mestskej časti Mikšová, pri ceste smerom k Beňovu, je na cestu nahnutý drevený stĺp elektrického vedenia.  Po preverení oznamu  bolo zistené, že stĺp je pri zemi odhnitý a hrozí jeho spadnutie  na cestu. O skutočnosti  telefonicky informovaný pracovník poruchovej služby SSE, ktorý na miesto  poslal pracovníkov poruchovej služby, ktorí  na mieste  uviedli, že stĺp je súčasťou prípojky k čističke odpadových vôd a je majetkom SEVAKU. Následne informovaný pracovník poruchovej služby SEVAK. Nahnutý stĺp bol pracovníkmi SSE  a príslušníkmi MsP premiestnený na opačnú stranu od cesty,  aby nehrozil pád dreveného stĺpu na cestu.

nahnutý drevený stĺp elektrického vedenia


2.5.2017