Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2017

Hliadka MsP Bytča preverovala oznam od občianky Bytče, že jej nejaké  osoby búchajú na okno, ktoré má z ulice.  Po príchode na miesto neboli hliadkou MsP spozorované žiadne osoby ani po preskúmaní blízkeho okolia. Menovanej bolo doporučené, aby pri opakovaní sa situácie volala ihneď hliadku MsP, resp. ak by osoby spoznala  podala na ne oznámenie na MsP .


Jednanie so stavbyvedúcim firmy  EUROVIA ohľadom dostatočného uchytenia dopravnej značky, ktorá sa nachádza na hlavnej ceste smerom na Kolárovice. Táto značka bola  uvoľnená a prelomená, následne čoho bol poškodený plot pri dome. Stavbyvedúci uviedol, že značku  zabezpečí do budúcnosti tak, aby nedošlo k jej odtrhnutiu a prevráteniu.


Na základe podnetu MsÚ Bytča, zisťovanie majiteľa záhrad parcelného čísla 417, 418, nachádzajúcej sa v mestskej časti Hliník, ktoré  majú  byť bujne zarastené burinou. Bol zistený majiteľ záhrad, s ktorým bolo telefonicky jednané ohľadom ich  pokosenia. Menovaný uviedol, že pokosenie záhrad zabezpečí.


Počas hliadkovania v rámci služobného obvodu, bolo zistené že pri privádzači na diaľnicu sa šíri hustý dym. Obhliadkou miesta bolo zistené, že v blízkosti privádzača horí suchý porast. Na miesto bola privolaná služba HaZZ, ktorá oheň uhasila.

horiaci porast


28.6.2017