Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - júl 2017

Oznam od oznamovateľa, ktorý uviedol, že v  pohostinstve v meste Bytča pristúpila ku nemu  nejaká osoba a začala pýtať peniaze, na čo on uviedol, že jej peniaze nedá, nech si zarobí. Po tomto mu táto osoba začala hrubo a vulgárne nadávať. Oznam bol okamžite hliadkou MsP preverený. Nakoľko osoba nevedela hodnoverne preukázať svoju totožnosť, bola táto osoba predvedená na útvar MsP.

Oznam od oznamovateľky, ktorá uviedla, že v ich dome fyzicky napáda rodičov a jej priateľa jej strýko, ktorý je pod vplyvom alkoholu. Na mieste bolo zistené že osoba, ktorá je pod vplyvom alkoholu berie silné antidepresíva, je agresívna a fyzicky napáda celú rodinu. Po predvedení osoby, sa muž sťažoval na silnú bolesť nohy, preto mu bola privolaná lekárska pomoc. Keďže muž bol agresívny aj voči posádke RZP, hliadka MsP Bytča asistovala pri prevoze muža do NsP v Žiline.


Oznam od pracovníčky čerpacej stanice, ktorá uviedla, že do predajne vošla neznáma osoba, zobrala si plechovkové pivo a bez zaplatenia odišla preč. Po preverení oznamu bola zistená totožnosť osoby, ktorá pivo zobrala. Menovaná odmietla na osobu podať oznámenie vo veci priestupku proti majetku, len žiadala aby osoba odišla z čerpacej stanice preč. Osoba bola hliadkou odoslaná do miesta trvalého bydliska.


8.8.2017