Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - august 2017

Telefonický oznam hliadke MsP, v ktorom oznamovateľ uviedol, že v jednej prevádzke dochádza k rušeniu nočného kľudu. Oznam bol okamžite preverený. V prevádzke sa nachádzal už len majiteľ, ktorý mal hlasno pustenú reprodukovanú hudbu. Majiteľ bol hliadkou MsP upozornený a  hudbu okamžite vypol.

Telefonický oznam, v ktorom oznamovateľ uviedol, že ho napadol jeho brat. Oznam preverený. Po príchode hliadky na miesto bolo zistené že sa jedná o rodinné nezhody. Jedna z osôb bola pod vplyvom alkoholu. Hliadka MsP poučila rodinného príslušníka o možnosti podať oznámenie na brata, čo nakoniec nespravila.

Pri kontrolnej činnosti mesta Bytča hliadka MsP spozorovala osobu, ktorá spala v parku na lavičke. Následne zistila totožnosť tejto osoby, ktorá bola silne pod vplyvom alkoholu. Osoba bola  hliadkou MsP odoslaná do miesta trvalého bydliska.

Telefonický oznam od oznamovateľky, ktorá uviedla, že na jednej z ulíc mesta Bytča je na rebríku budovy nejaká osoba. Táto osoba bola hliadkou vykázaná z objektu.

Oznam odo oznamovateľa, ktorý sa sťažoval na svojho suseda, ktorý spaľoval starú trávu. Oznam preverený hliadkou MsP. Hliadka MsP upozornila suseda oznamovateľa aby oheň okamžite uhasil. Skutočnosť riešená ako priestupok.


4.9.2017