Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - september 2017

Oznam od občianky Bytče, že na ulici S. Sakalovej vodič kamióna pri odbočovaní poškodil s kamiónom strešný žľab na dažďovú vodu a lampu verejného osvetlenia. Na mieste zistené, že vodič kamiónu pri odbočovaní s kamiónom z ulice S. Sakalovej na ul. Sládkovičovu zachytil s návesom  lampu verejného osvetlenia, ktorá sa ohla a poškodila strešný žľab na dažďovú vodu  na objekte internej ambulancie. Na miesto bola privolaná dopravná polícia, ktorá vec zdokumentovala ako dopravnú nehodu. Taktiež bol o skutočnosti informovaný pracovník TSMB, ktorý sa taktiež dostavil na miesto.

poškodená lampa verejného osvetlenia

Telefonický oznam od občana  Bytče, že pred budovou penziónu je rozliate väčšie množstvo farby. Preverením oznamu bolo zistené, že pred vchodom do penziónu je rozliata farba po dlažbe a taktiež na fasáde. Následne dovoz pilín, ktorými bola farba posypaná. Jednanie so sestričkami a nájomníkmi penziónu Jesienka, nik nevedel uviesť, kto farbu rozlial.


Telefonický oznam od občana , že v prímestskej časti Hrabové behá voľne po ceste pes, plemena rotvajler. Hliadkou MsP  bolo zistené, že pes ušiel z areálu Uhoľných skladov, kde ho pustili voľne pobehať si z koterca, ale pes ušiel cez oplotenie mimo uvedeného areálu. Vec zaznamenaná ako priestupok


Žiadosť od občana Bytče o  prítomnosť hliadky v  rodinnom dome  na ulici Okružná, z dôvodu toho, že pôvodný majiteľ nehnuteľnosti si chce odtiaľ zobrať peňaženku s osobnými dokladmi. V čase o 13.00 hliadka za prítomnosti oboch strán bola v nehnuteľnosti.


29.9.2017