Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - november 2017

Počas pravidelnej kontroly cintorína bolo zistené, že pri hlavnom kríži horia svietniky a kytice. Oheň bol hliadkou MsP ihneď uhasený.

horiace svietniky a kytice

Telefonický oznam, v ktorom bolo oznámené, že v jednej z mestských častí mesta Bytča je znečistená miestna komunikácia. Oznam preverený. Na mieste bolo hliadkou MsP zistené, že na uvedenom mieste sa vykonávajú výkopové  práce firma  zo Žiliny. Následne bolo jednané s vedúcim firmy, ktorý zabezpečil, aby komunikáciu čistili priebežne.

Oznam od oznamovateľa, ktorý uviedol, že pri schodoch na starý most ponad kanál leží na ceste neznáma osoba. Po preverení oznamu bola zistená totožnosť osoby, ktorá na uvedenom mieste spala. Po prebudení bolo zistené, že osoba je silne pod vplyvom alkoholu. Následne bola táto osoba odoslaná do miesta trvalého bydliska.

Telefonická žiadosť od operačného príslušníka OO PZ o preverenie oznamu, že v mestskej časti mesta Bytča  má byť havarované vozidlo v priekope. Po preverení oznamu bolo hliadkou MsP zistené, že vodič uvedeného motorového vozidla  pri schádzaní z cesty dostal pri odbočovaní s vozidlom šmyk. Na miesto sa dostavila hliadky OO PZ Bytča  a dopravná polícia, pričom hliadka MsP zabezpečovala pri vyťahovaní vozidla z priekopy plynulosť cestnej premávky.

havarované vozidlo


6.12.2017