Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Udalosti zaznamenané Mestskou políciou Bytča od 16.05.2001 do 22.05.2011

V obchodnom dome Billa boli zadržané dve maloleté dievčatá ktoré odcudzili drobný tovar ako Fernet, ceruzky, cukrovinky a iné kancelárske potreby v celkovej hodnote 23,63 Eura. Vzhľadom k tomu, že sa jednalo o osoby maloleté, mestskí policajti tieto po zistení totožnosti odovzdali rodičom.

Hliadka Mestskej polície zasahovala v Bytči na ul. Hlinkova voči 31 ročnému mužovi, ktorý opakovane fyzicky napadol manželku a ďalších členov svojej rodiny. Voči útočníkovi boli použité donucovacie prostriedky a to hmaty, chvaty a putá. Po predvedení bol tento odovzdaný štátnej polícii k realizácii.

Na sídlisku v Bytči ako i v prímestskej časti Hliník sa opakovane pohybovali štátni príslušníci Poľskej republiky, ktorí predávali rôzny tovar. Hliadka mestskej polície predajcov vyriešila blokovou pokutou a ďalšiu činnosť zakázala.

Na sídlisku v Bytči na jednom z balkónov obytného domu za ulicou Okružná sa usadil roj včiel. Hliadka Mestskej polície miesto zaistila a zabezpečila včelára, ktorý včely bezpečne odobral.

Mestská polícia Bytča obdržala oznam, že do kostola sa dobíja nejaká osoba pod vplyvom alkoholu. Keďže v tomto čase prebiehala náuka k prvému svätému prijímaniu správanie tohto muža bolo nemiestne a neetické. Táto osoba bola okamžite z miesta vykázaná.

 

MsP_info04.pdf (PDF, 472 KB)


26.5.2011