Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - január 2018

Telefonický oznam od občianky Bytče, že im vo vchode pri výťahu spí neznámy muž. Oznam hliadkou preverený, následne bola zistená totožnosť muža, ktorý uviedol, že vypil nejaký alkohol pričom pri výťahu zaspal. Menovaný bol hliadkou MsP z miesta  odoslaný  preč.


Na ul. 1. mája pri stánku PNS došlo k dopravnej nehode. Oznam okamžite preverený. Na mieste sa zrazili dve motorové vozidlá. Pri nehode k zraneniam osôb nedošlo. Vodiči na miesto nechceli privolať dopravnú políciu ani RZP. Na mieste spísali záznam o dopravnej nehode, uvedenú nehodu budú riešiť ako škodovú udalosť.


Zisťovanie držiteľa motorového vozidla ,  ktoré už dlhšiu dobu parkuje na parkovisku pri ulici Hollého, pri veľkokapacitných garážach. Bol zistený majiteľ vozidla, ktorý uviedol, že vozidlo má pokazené a z uvedeného miesta ho odstráni.


Anonymný telefonický oznam, že na kaplnke je partia nafetovaných a podnapitých osôb, ktoré sa nevhodne správajú, pričom dochádza k ničeniu smetných nádob. Po príchode hliadky MsP na miesto bola zistená totožnosť osôb. Mladík, ktorý zhodil smetnú nádobu z držiaka bol  predvedený na útvar MsP, kde s ním boli  spísané potrebné úkony. Ostatné osoby boli z uvedeného miesta vykázané.


16.2.2018