Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - február 2018

Telefonický oznam od pracovníčky stávkovej kancelárie na Námestí  SR, že sa v prevádzke nachádza podnapitá osoba, ktorá sa dožaduje neoprávnene  vyplatenia výhry. Po príchode hliadky na miesto bola zistená totožnosť menovaného. Nakoľko bol pod vplyvom alkoholu bol odoslaný do miesta svojho bydliska.  


Pri hliadkovaní na autobusovom nástupišti bolo hliadke MsP oznámené od pracovníčky autobusového nástupišťa, ktorá má na starosti čakáreň a sociálne zariadenia, že v čakárni sa nachádza neznáma osoba, ktorá je pod vplyvom alkoholu, robí sa že spí a nechce opustiť čakáreň. Po preverení oznamu bola zistená totožnosť osoby. Menovaný bol vyzvaný, aby opustil čakáreň, čo aj urobil.


Telefonický oznam od čašníčky Formula klub na Námestí SR, že v prevádzke má dvoch hostí, ktorí nechcú po záverečnej opustiť uvedenú prevádzku. Po príchode hliadky na miesto bolo zistené, že v prevádzke sa nachádzajú dve osoby, ktoré boli silne pod vplyvom alkoholu. Následne bola zistená totožnosť osôb. Po výzve menovaní uvedenú prevádzku opustili.


Oznam od majiteľa objektu na Námestí SR, že mu z objektu v susedstve spadli do jeho dvora kusy tehál v časti kadiaľ on prechádza. Po preverení oznamu bola vec zdokumentovaná, a bude odstúpená Stavebnému úradu Bytča k ďalšiemu konaniu. V uvedenej veci bolo telefonicky jednané s majiteľkou objektu, ktorá uviedla, že pôjde na uvedené miesto pozrieť a urobí opatrenia aby tehly nepadali do objektu susedného dvora.


8.3.2018