Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2018

Oznam od občana mesta Bytča, ktorý uviedol, že pri obchode v meste Bytča sedí na schodoch nejaká osoba, ktorá ma na hlave igelitovú tašku a pravdepodobne fetuje. Oznam bol ihneď preverený. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá sa nachádzala pri uvedenom obchode a inhalovala riedidlo. Následne bola predvedená na útvar MsP, kde boli s ňou vykonané potrebné úkony a riedidlo jej bolo odobraté.  

Príslušníci MsP vykonali dňa 12. 03. 2018 zafotenie škodovej udalosti na jednej z ulíc v meste Bytča na motorovom vozidle, do ktorého nabúral vodič zametacieho stroja. Uvedenú skutočnosť menovaní riešia ako škodovú udalosť.

škodová udalosť 

Oznam od občanky mesta Bytča, ktorá uviedla, že jej manžel je pod vplyvom alkoholu, nadáva jej a narúša spolunažívanie búchaním do dverí. Oznam preverený. Na mieste bolo jednané s manželom občanky mesta Bytča, ktorý bol zjavne pod vplyvom alkoholu, kde mu bolo náležite vysvetlené hliadkou MsP, aby nenarúšal spolunažívanie, a aby sa nevyhrážal manželke.  Oznamovateľka bola poučená, že môže na manžela podať oznámenie v zmysle zákona.

Oznam, v ktorom oznamovateľ uviedol, že pri pohostinstve v meste Bytča leží na zemi neznáma osoba. Oznam preverený, na mieste zistená totožnosť osoby, ktorá bola zjavne pod vplyvom alkoholu. Osoba nebola zranená, ani nežiadala lekárske ošetrenie. Osoba bola hliadkou MsP odoslaná do miesta trvalého bydliska.


Telefonický oznam ohľadom pohybu neznámej osoby na rybníkoch v mestskej časti Hrabové. Oznam okamžite preverený, na prístupovej ceste bolo hliadkou MsP spozorované motorové vozidlo, ktoré bolo okamžite zastavené a služobným motorovým vozidlom MsP  bolo zablokované. V uvedenom vozidle sa nachádzali tri osoby, bola zistená ich totožnosť. Následne bola vykonaná kontrola uvedeného motorového vozidla, v ktorom sa nachádzali rôzne veci. Nakoľko osoby  boli podozrivé  zo spáchania trestného činu boli na mieste zaistené do príchodu hliadky OOPZ.

podozrivé osoby


18.4.2018