Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - máj 2018

Oznam, v ktorom oznamovateľ uviedol,  že na ulici v meste Bytča naháňa nejaká osoba deti. Oznam bol hliadkou preverený, osoba bola príslušníkmi MsP dostihnutá na chodníku. Táto bola zjavne pod vplyvom alkoholu, pričom uviedla, že deti naháňala preto lebo sa jej posmievali. Po zistení totožnosti bola osoba odoslaná do miesta trvalého pobytu.

Počas hliadkovania bola hliadka MsP oboznámená o krádeži bicykla, ktorý ukradla neznáma osoba. Hliadka následne previedla kontrolu okolia mesta Bytča a výpadových ciest. Bicykel bol hliadkou nájdený a odovzdaný majiteľovi.

V anonymnom  telefonickom ozname pre príslušníkov MsP oznamovateľ uviedol, že na ulici v meste Bytča sa nachádza mladá osoba, ktorá sa zvláštne správa. Oznam preverený, pričom bolo zistené, že osoba je zjavne dezorientovaná, a preto bola príslušníkmi MsP zavezená do miesta trvalého bydliska.

Telefonický oznam od občianky mesta Bytča ohľadom rušenia nočného kľudu v prevádzke v meste, v ktorej hrá stále hudba a vonku sa nachádza viacero ľudí, ktoré po sebe vykríkajú. Oznam preverený hliadkou MsP. Na mieste bolo jednané s majiteľkou, aby hneď ukončila diskotéku. Za priestupok, nedodržanie zatváracích hodín, jej bola udelená bloková pokuta.

Oznam, že po hrádzi kanála ide motorové vozidlo. Oznam  bol hneď preverený hliadkou MsP. V blízkom lesíku sa nachádzalo osobné motorové vozidlo. Šetrením na mieste bolo zistené, kto viedol uvedené vozidlo. Skutočnosť riešená ako priestupok.


15.6.2018