Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - jún 2018

Telefonický oznam, že pri prímestskej časti Mikšová sa po ceste II/ 507 pohybuje osoba, ktorá je pravdepodobne pod vplyvom alkoholu a ohrozuje seba i ostatných vodičov. Následne bola hliadkou MsP prevedená kontrola cesty II/507 a okolia, kde osoba nebola spozorovaná.

 

Telefonický oznam, že v Špeciálnej internátnej škole  je na strome roj včiel. Po príchode hliadky MsP na miesto bolo zistené, že včely sa nachádzajú na orechu vo výške približne sedem metrov. Na miesto bol privolaný včelár, ktorý uviedol, že včely sú vysoko a bude potrebná plošina, aby sa ku včelám dostal. Následne bola na miesto zabezpečená plošina z TSMB. Včelár za pomoci plošiny včely zo stromu zobral.

 

Telefonický oznam od občana Bytče ohľadom kamióna stojaceho pred nákladnou vrátnicou do Kinexu, ktorý má zapnutý motor a ruší okolie hlukom. Preverené, vodič kamióna uviedol, že doviezol potraviny do kuchyne  Kinexu a už ho nemá kto vyložiť. Motor musí mať chvíľami zapnutý, aby teplota v mraziacom a chladiacom boxe neklesla pod prípustnú hodnotu, až sa mu potraviny nepokazia.

 

Telefonický oznam ohľadom troch žien, pravdepodobne cudziniek, ktoré pred OD Billa vypytovali od okoloidúcich peniaze. Oznam preverený. Na mieste zistené, že sa jedná o rumunské občianky. Bola overená cez OO PZ SR ich totožnosť, či osoby nie sú na pátraní s negatívnym výsledkom. Osoby boli vykázané z miesta.


11.7.2018