Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - január 2019

Prostredníctvom kamerového systému bolo zistené, že na Ul. S. Sakalovej oproti Poliklinike behá po zamrznutej rieke Petrovička chlapec. Chlapcovi bolo vysvetlené, že behať po ľade je nebezpečné, nakoľko by sa mohol utopiť a taktiež je to zakázané. Chlapec uviedol, že chcel skúsiť aký hrubý je ľad a potom sa tam korčuľovať. Menovaný upozornenie zobral na vedomie a odišiel z ľadovej plochy preč. Jednalo sa o 12-ročného chlapca.


Telefonický oznam od občianky Bytče, že jej nájomníci, ktorí u nej bývajú jej odmontovali plynové gamatky a údajne cíti plyn. Na mieste hliadka MsP  majiteľke domu odporučila, aby takéto montážne práce prevádzali iba odborníci. Menovanej bolo taktiež poskytnuté telefónne číslo na plynárov, kde menovaná ihneď telefonovala. Pri odchode hliadky MsP z domu bol uzatvorený hlavný ventil plynu.


Telefonický oznam od náčelníka MsP, že v pohostinstve na Ul. S. Sakalovej sa nachádza osoba, ktorá sa do pohostinstva vrátila po predchádzajúcom incidente s čašníčkou. Po príchode hliadky na miesto bolo jednané  s čašníčkou, ktorá uviedla, že menovaný sa v pohostinstve k hosťom správa vulgárne a vyhráža sa im bitkou. Menovanému bolo hliadkou MsP rázne dohovorené a taktiež bol z pohostinstva okamžite vykázaný. Hostia prevádzky boli poučení, že môžu na menovaného podať oznámenie na MsP alebo PZSR.


Telefonický oznam od muža, ktorý hliadke oznámil, že má psychické problémy a chce spáchať samovraždu. Po krátkom čase bol menovaný spozorovaný na Nám. SR, pred kostolom, pričom v ruke držal žiletku. Na miesto bola privolaná  RZP,  ktorá menovaného odviezla na psychiatriu.


5.2.2019