Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - marec 2019

Oznam od občana Bytče, že pred strediskom odťahovej služby bolo spozorované vozidlo, ktorého posádka sa pokúsila odcudziť z tam odstaveného vraku motorového vozidla katalyzátor, ktorý odpílili brúskou. Nakoľko začal oznamovateľ po nich kričať, okamžite nasadli do vozidla a z miesta ušli smerom k benzínovej pumpe. Hliadkou MsP bolo skontrolované celé okolie, okolie benzínovej pumpy, avšak vozidlo nebolo spozorované. O skutočnosti bola taktiež vyrozumená aj hliadka PZ SR.


Pri kontrole Ul. Gaštanovej na sídlisku bola hliadkou MsP zistená otvorená garáž v ktorej sa nachádzalo motorové vozidlo a bicykle. Hliadke sa podarilo zistiť majiteľku garáže, ktorá bola okamžite vyrozumená telefonicky, aby si prišla garáž uzatvoriť. Majiteľka garáže uviedla, že má problém s diaľkovým ovládaní, preto sa garáž niekedy nezatvorí.


Žiadosť od stálej služby PZ SR o súčinnosť pri preverení oznamu na Ul. Sakalovej, kde dochádza k rušeniu nočného kľudu z bytu na prízemí. Na mieste Hliadka MsP jednala s užívateľkou bytu, ktorá uviedla, že oslavujú narodeniny svojho kamaráta. Menovaná bola upozornená, aby sa stíšili a aby vypli hudbu, čo aj okamžite urobili.


Telefonický oznam, že pri ceste v prímestskej časti M. Bytča leží na zemi na zastávke autobusu neznáma osoba. Po príchode hliadky na miesto bola zistená totožnosť menovaného, ktorý bol silne pod vplyvom alkoholu. Menovaný odmietol privolať RZP a uviedol, že nie je zranený. Následne bol odprevadený hliadkou MsP do domu, kde býva v podnájme.


29.3.2019