Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - máj 2019

Zaznamenaný signál na mobilný telefón MsP o narušení objektu ZUŠ v Zámku. Objekt následne skontrolovaný, jeho narušenie nebolo zistené. V uvedenej veci bolo telefonicky jednané so školníkom a ekonómkou uvedenej školy, ktorí uviedli, že v škole majú pokazenú signalizáciu, ktorá spúšťa poplach.


Oznam od občana bývajúceho v okolí reštaurácie Gól, že z uvedenej prevádzky, kde je  pravdepodobne svadba sa šíri hluk. Skutočnosť bola preverená, okná na prevádzke boli už zatvorené a hluk sa už do ulice nešíril. Napriek tomu telefonicky jednané s prevádzkarkou, ktorá bola upozornená na sťažnosť a taktiež na to, aby na prevádzke neotvárali okná počas akcie.


Telefonické jednanie s pracovníkom firmy „OPTOMONT“, ktorá zabezpečuje rozkopové práce pre firmu TELEKOM. Menovaný pracovník bol upozornený, že na Ul. Hlinkovej na chodníku, kde bol prevedený rozkop zostalo uvedené miesto  neoznačené a hrozí zranenie okoloidúcich občanov pred OD „Pepco“ a drogériou „Teta“. Pracovník firmy „OPTOMONT“ uviedol, že zabezpečí označenie uvedených výkopov páskou.


Jednanie s pracovníkom MsÚ Bytča ohľadom preplnených smetných nádob s Pet-fľašami na Ul. Gaštanovej, ako aj v iných častiach sídliska, kde ich vietor po okolí rozfukuje. Menovaný uviedol, že v uvedenej veci bude jednať s vývozcom odpadu, aby zabezpečil častejšie vyvážanie.


3.6.2019