Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - júl 2019

Telefonický oznam od občianky Bytče, že pracovníci, ktorí prevádzajú búracie práce komína v objekte Pivovaru od rána používajú pri búraní búraciu techniku, ktorá vydáva obrovský hluk, čo ju ruší. Oznam preverený, vo veci bolo telefonicky jednané so stavbyvedúcim, ktorý uviedol, že povolenie majú vydané a búracie práce musia prevádzať pneumatickým kladivom, nakoľko to majú určené v búracom protokole. Ďalej uviedol, že z dôvodu  sťažnosti občanov búracie práce urýchli a vzhľadom na skutočnosť, že je voľný deň – sobota práce budú prebiehať iba v dopoludňajších hodinách a ostatné práce budú realizovať až v nasledujúcom týždni.

 

Anonymný telefonický oznam, že v reštaurácii Gól je svadba a majú na reštaurácii otvorené okná, cez ktoré je hlasno počuť hudbu, čo oznamovateľa ruší v nočnom kľude. Po preverení oznamu hliadkou MsP majiteľ reštaurácie okamžite zabezpečil zatvorenie okien.

 

Telefonický oznam, že v okolí Centra detí a rodiny sa voľne pohybuje kôň. Následne bol kôň spozorovaný na kamerovom systéme. Hliadka MsP bola okamžite na túto skutočnosť upozornená a začala konať. Pracovníčkami kamerového systému bola hliadka MsP navigovaná, kadiaľ sa kôň pohybuje. Kôň bol zahnaný do areálu bývalej Drevoindustrie, kde mu bola zatarasená cesta. Následne bol informovaný majiteľ koňa, ktorý si pre koňa prišiel.

 

Oznam od SBS z vrátnice Technometalu, že na vrátnici mu pobehuje pes-šteňa, ktoré mohol niekto vyhodiť z auta. Hliadka MsP menovanému vysvetlila, že momentálne sú všetky koterce obsadené odchytenými psami a nebolo by vhodné šteňa dať k dospelým psom. Bolo mu doporučené obrátiť sa na niektorý z útulkov.


31.7.2019