Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Utorok 27.7.2021.
Meniny má Božena, zajtra Krištof.

logo

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných MsP Bytča - september 2019

Telefonický oznam od občana mesta Bytča, že u jeho susedy dochádza k rušeniu nočného kľudu. Oznam preverený hliadkou MsP. Na mieste bola zistená totožnosť osoby, ktorá sedela vonku na lavičke a sama so sebou sa rozprávala. Po upozornení hliadkou MsP išla spať.

Dňa 16. 09. 2019 – telefonický oznam od kostolníčky, ktorá uviedla, že v kostole je bohoslužba, ktorú začala narúšať neznáma osoba rôznym pokrikovaním. Oznam bol okamžite hliadkou MsP preverený. Na mieste bola zadržaná osoba, ktorá bola pod vplyvom alkoholu, a ktorá kládla pri vyvádzaní z kostola hliadke MsP aktívny odpor. Z uvedeného dôvodu boli voči osobe použité donucovacie prostriedky a následne bola táto osoba predvedená na Útvar MsP za účelom zistenia totožnosti. Následne bolo jednané s kňazom, ktorý na menovaného odmietol v uvedenej veci podať oznámenie.

Telefonický oznam, že v areály Sobášneho paláca leží na zemi zranená osoba, ktorá je pravdepodobne pod vplyvom alkoholu. Po príchode hliadky MsP bola zistená totožnosť zraneného muža. Na mieste bola privolaná RZP, ktorá menovaného ošetrila. Nakoľko menovaný odmietol ďalšie vyšetrenia, bol prevezený RZP v sprievode hliadky MsP do miesta trvalého bydliska, kde si ho prevzala žena.

Telefonický oznam od občianky mesta Bytča, ktorá hliadke MsP uviedla, že sa dobíja do jej domu nejaká staršia osoba, ktorá je značne dezorientovaná. Po príchode hliadky sa na mieste nachádzala staršia pani, ktorá nevedela vysvetliť, čo na uvedenom mieste robí. Šetrením bola zistená totožnosť menovanej, ktorá bola na adresu pobytu ku dcére prevezená hliadkou MsP.


1.10.2019