Skoč na obsah Skoč na menu
Hore
Dnes je Pondelok 2.10.2023.
Meniny má Levoslav, zajtra Stela.

logo

 

mpvelky.jpg


20.5.2011
 

Príhovor náčelníka

Som veľmi rád, že sa Vám môžem prihovoriť prostredníctvom  internetovej stránky v mene svojom ale i v mene príslušníkov Mestskej polície Bytča. Ako novozvolený náčelník Mestskej polície Bytča Vás budem prostredníctvom tejto internetovej stránky informovať o práci a činnosti  mestskej polície v našom meste, ale i o rôznych aktuálnych problémoch a dianí v oblasti bezpečnosti spadajúcej do jej príslušnosti a kompetencií.

Kompetencie a  činnosť príslušníkov mestskej polície Bytča sú vymedzené všeobecne záväzným nariadením mesta Bytča č. 1 z roku 1992 a zo dňa 24.01.1992 o zriadení mestskej polície.

Bol by som veľmi rád, aby ste Vy, obyvatelia mesta Bytča a jeho prímestských častí, ako i jeho návštevníci brali príslušníkov Mestskej polície Bytča za tých, ktorí Vám chcú pomáhať a chrániť Vás ako i Váš majetok. Záleží nám na tom, aby ste sa vo svojom meste cítili bezpečne a aby ste sa na nás mohli kedykoľvek obrátiť.
Na záver by som rád zdôraznil, že Mestská polícia Bytča sa pod mojim vedením bude držať zásady jednoznačnej prevahy prevencie nad represiou.

Marek Smetana
náčelník MsP Bytča


16.5.2011